Vybrané reference

Narex „Spolupráce s firmou Moonlake je pro nás velkým přínosem nejen kvalitou dodaných služeb, ale i profesionálním a zároveň přátelským přístupem.“ Tomáš Kolč, Narex s.r.o.
Baťa "Již několik let jsme klientem společnosti Moonlake. Za tu dobu se mezi námi vybudovala přátelská atmosféra, ve které se dobře spolupracuje, a díky vzájemné otevřenosti se snadno rodí nové nápady." Jiří Valoušek, BAŤA, akciová společnost
ORAX „Oceňujeme na společnosti vstřícnost v jednání a v rychlosti realizace služeb.“ Roman Minařík, ORAX, s.r.o.
REM-Technik "Jak bych charakterizovala spolupráci s Moonlake? Snaha najít řešení, příjemná komunikace, spolehlivost, podpora, inovace a partnerství." Ing. Veronika Lisová, REM-Technik s.r.o.
Tipsport „Dlouhodobá spolupráce našich firem mne stále přesvědčuje o tom, že jsme si před lety vybrali solidního partnera.“ Miloslav Jakub, Tipsport a.s.
Jablonet „Se službami firmy Moonlake jsme spokojeni, zejména oceňujeme rychlé jednání a bezproblémovou spolupráci. Můžeme jen doporučit.“ David Beneš, JABLONET.cz
T-soft „Spolupráci s Vaší firmou si chválíme. Je profesionální a zároveň přátelská. Naprosto splnila naše požadavky.“ Ing. Kateřina Zajícová, T-SOFT a.s.
VLP „Spolupráce se společností Moonlake je na nejvyšší úrovni profesionality a zároveň jim nechybí lidský přístup. S takovým dodavatelem je pak radost spolupracovat.“ Michal Bayer, VLTAVA-LABE-PRESS a.s.
LiveSport „Na základě vlastní zkušenosti mohu spolupráci s firmou Moonlake vřele doporučit. S dodanými službami jsme naprosto spokojeni.“ Petr Burian, LiveSport s.r.o.
M-SOFT „Oceňujeme komplexní možnosti nabízených služeb a vždy ochotnou technickou podporu. Spolupráce splnila naše očekávání, a proto s vámi budeme i nadále rádi spolupracovat.“ Bohuslav Maška, M-SOFT, spol. s r.o.
Mendelova univerzita v Brně „Jsme rádi, že jsme se rozhodli spolupracovat právě s firmou Moonlake. Plně vyhověla našim požadavkům.“ Mendelova univerzita v Brně, Ústav geoinformačních technologií.
Leris „Firmu Moonlake můžu všem vřele doporučit. Spolupráce byla profesionální a splnila naše očekávání.“ Filip Šenk, LERIS.CZ s.r.o.
Abra