Ceník

SHOPIX Express

E-shopový systém s moduly, které zabezpečí standardní úkony spojené s online prodejem produktů a komunikací s klienty, stejně jako propojení s účetními systémy.

SHOPIX Standard

Platforma pro internetové obchody poskytující komfortní nákupní zázemí s možností plateb online, stejně jako informační zázemí prostřednictvím newsletterů.

SHOPIX Enterprise

Shopix Enterprise je postavený na základech Expressu a Standardu. Je obohacený o extra moduly určené pro provoz velkých e-shopů a velkoobchodního prodeje.

SHOPIX Ultimate

Unikátní obchodní platforma pro provoz velkých e-shopů s desetisíci až statisíci položek v nabídce a velkou automatizací internetového marketingu.

WEBIX

Firemní prezentace s rozsahem několika stránek a možností samostatné správy obsahu. Individuální grafika a redakční systém s intuitivním ovládáním.

více informací

KATIX

Webová stránka s přibližně 25 podstránkami s možností samostatné správy obsahu a tvorby katalogů.

více informací

Hosting pro webové stránky

Spolehlivý webhosting s rozsahem 5GB + 100MB pro databáze. 10 e-mailových schránek, nechybí vedení DNS, technická podpora a zálohování databází 12x denně.

Hosting pro internetové obchody

Hosting pro e-shopy založené na 10GB hostingu s dalšími 1GB pro databáze s limitem návštěvnosti 1000 uživatelů denně. 10 e-mailových schránek, samozřejmostí je vedení DNS, technická podpora a záloha databází, a to 12x denně.

Managed server pro internetové obchody

Plně managovaný virtuální server s SSD disky pro e-shopy s návštěvností do 10000 uživatelů denně. 30GB disk + e-mailům určených 20GB, vedení DNS, technická podpora a záloha databází, a to 12x denně.

Managed server

Cena VMS záleží na konfiguraci.

vymazat formulář